Partnerské hotely

Alpenparks Hagan Lodge Altaussee

Alpské parky - chatová osada přímo v turistickém a přírodním středisku Loser na vás čeká s 62 idylickými chatami. Domky, některé se saunou, na vás od prvního okamžiku dýchnou útulností. Denně si můžete objednat snídaňový balíček. Četné pěší túry a výlety na horských kolech začínají přímo přede dveřmi. Jako členové Mountainbike Holidays zde najdete perfektní infrastrukturu pro horská kola a 2 výlety s průvodcem 6 dní v týdnu.

Alpenparks Hagan Lodge Altaussee

Lichtersberg 84
A - 8992 Altaussee

+43 (0) 3622 72323

MONDI Hotel am Grundlsee

Čtyřhvězdičková dovolená v moderních hotelových studiích, apartmánech a suitách. Čerstvě zrekonstruovaný hotel MONDI u jezera Grundlsee vás zve k hodinám potěšení ve štýrské Solné komoře. Na malebném kopci nad jezerem Grundlsee. Se dvěma restauracemi, grandiózní vyhlídkovou terasou a panoramatickým wellness přímo v hotelu. Naše různá moderní hotelová ubytování nabízí místo pro 2 až 6 osob. Špičkový komfort a krátké vzdálenosti. Kuchyňský kout s ledničkou, stejně jako balkon nebo stěna s okny a částečně výhled na jezero.

MONDI Hotel am Grundlsee

Archkogl 31
A - 88993 Grundlsee

+43 (0) 3622 8477-0

Suitenhotel**** Narzissen Vital Resort

Narzissen Vital Resort se nachází v malebném Ausseerlandu v srdci Rakouska a svou bohatou nabídkou možností potěší ty, kteří hledají odpočinek, i aktivní lidi. Zatímco se budete cítit jako doma v některém z 52 útulných apartmánů, nadchne vás koupaliště se slanou vodou a potěší různými bazény a četnými vodními atrakcemi. Milovníci aktivního pohybu a fitness si mohou užít Medical Fitness s panoramatickým výhledem: Nejmodernější vybavení značky Technogym a čerstvé koktejly nenechají nic náhodě a splní každé přání. Kulinářské speciality si hosté mohou dopřát ve třech restauracích. S výhledem na masiv Dachsteinu si gurmáni mohou vychutnat regionální a sezónní pokrmy ve vysněném prostředí. V Medical Wellness je na prvním místě pohoda pro tělo i mysl. O novou vitalitu se zde starají četné procedury a aplikace!

Suitenhotel**** Narzissen Vital Resort

Pötschenstraße 172
A - 8990 Bad Aussee

+43 (0) 3622 55 300