Ausseerland Salzkammergut

TVÉ CHVÍLE NA KOLE V OBLASTI AUSSEERLAND
Kolem četných jezer, překrásnou přírodní krajinou s výhledem na hory: oblast Ausseerland Salzkammergut nabízí rozmanité trasy všech stupňů obtížnosti mezi Dachsteinem a Totes Gebirge. Na své si přijdou jak rekreační cyklisté, tak ambiciózní cyklisté na horských kolech.

Objevte cyklistické výlety v Ausseerlandu
Na jaře vedou cyklistické túry kolem rozkvetlých narcisových luk, v létě zvou k vítanému ochlazení jezera. A když se na podzim zbarví listí, můžete zažít nádherné projížďky zlatavými lesy. Pro vlastní blaho je po jízdě na kole mnoho příležitostí zastavit se na jídlo v některé z restaurací. Můžete tak načerpat síly na další túru.
Pokud nemáte vlastní kolo, můžete se přesto po Ausseerlandu projet po dvou kolech. Od Altaussee až po Tauplitz si hosté mohou snadno zapůjčit elektrokola, horská kola, závodní kola nebo dětská kola. V některých půjčovnách jsou k dispozici také dětské sedačky, helmy a přívěsy na kola.

Návrhy cyklovýletů v Ausseerlandu
Augst-Trail: Nová stezka Augst Trail u Loseru v Altaussee nabízí od jara 2023 na úseku o délce 3 kilometry sportovní zábavy pro všechny cyklisty. Stezka Augst Trail u Loseru v Altaussee nabízí od jara 2023 na úseku o délce 3 kilometry sportovní zábavu z jízdy  pro všechny bikery.

Salza Runde – Jednou přes Ausseerland: Velmi atraktivní a rozmanitá trasa, která vede přes celý region. Během této túry se skutečně projeví rozmanitost regionu Ausserland Salzkammergut s jeho horami a jezery. Trasa z Bad Mitterndorfu přes Salzaalm k jezeru Grundlsee je skutečnou lahůdkou. Zde stojí za to se vykoupat v chladných vodách Štýrského moře. Unavená lýtka zde opět naberou kondici a túra může pokračovat. Více o rekreační oblasti Ausseerland Salzkammergutwww.ausseerland.at